Chcete také poradit? Domluvte si schůzku

Seminář pro studenty v programu ABZ clever

15.03.2019

Naše společnost v rámci společenské odpovědnosti, programu ABZ clever zaměřený na podporu technického vzdělávání, uspořádala dne 13. 3. 2019 další seminář pro studenty oboru instalatér a elektrikář. Tentokrát se tohoto semináře zúčastnila škola Gymnázium a Střední odborná škola v Podbořanech a Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně z Havlíčkova Brodu.

 

Proč pořádáme exkurze ve firmě SYSTHERM?

Semináře ABZ clever navazují na ABZ workshopy a jsou určeny pro učně 3. ročníků odborných škol oboru instalatér, elektrikář a MIEZ. Semináře jsou organizovány ve dvou blocích. První blok probíhá ve školícím centru „Univerzita SYSTHERM“, a je zaměřen na prezentaci a příklady návrhu předávacích stanic, popisu jednotlivých komponentů a základních právních norem nezbytných pro uvedení tlakových sestav do provozu.

Následující druhý blok probíhá přímo ve výrobním areálu, kde se seznamují s technologickými postupy výroby a s požadovanou odborností a kvalifikací na jednotlivé profese.

Na závěr jsou pro studenty vždy připraveny praktické soutěže, ve kterých mají se i možnost seznámit s novými technologiemi montáží.

»zpět do archivu novinek

Odběr novinek