Chcete také poradit? Domluvte si schůzku

Seminář pro studenty v programu ABZ clever

11.06.2019

Naše společnost v rámci společenské odpovědnosti a programu ABZ clever zaměřeného na podporu technického vzdělávání, uspořádala dne 5. 6. 2019 další seminář pro studenty oboru MIEZ. Tentokrát se tohoto semináře zúčastnilo 14 studentů ze Středního odborného učiliště plynárenského z Pardubic.

Proč pořádáme exkurze ve firmě SYSTHERM?

Semináře ABZ clever navazují na ABZ workshopy a jsou určeny pro učně 3. ročníků odborných škol oboru instalatér, elektrikář a MIEZ. Semináře jsou organizovány ve dvou blocích. První blok probíhá ve školícím centru „Univerzita SYSTHERM“, a je zaměřen na prezentaci a příklady návrhu předávacích stanic, popisu jednotlivých komponentů a základních právních norem nezbytných pro uvedení tlakových sestav do provozu.

Následující druhý blok probíhá přímo ve výrobním areálu, kde se seznamují s technologickými postupy výroby a s požadovanou odborností a kvalifikací na jednotlivé profese.

Na závěr jsou pro studenty vždy připraveny praktické soutěže, ve kterých mají se i možnost seznámit s novými technologiemi montáží.

»zpět do archivu novinek

Odběr novinek