Chcete také poradit? Domluvte si schůzku

Sympatické radiátory COLORADO

Radiátory COLORADO

  • Splňují nejvyšší nároky na hygienickou nezávadnost.
  • Bezkonkureční nabídka barev.
  • Snadná zaměnitelnost s prakticky všemi stávajícími radiátory.

 

Jsou vyrobeny z uhlíkové oceli, kterou můžete mít v konečné úpravě jako lakovanou, barevná škála nabízí možnost výběru v odstínech RAL. Proces nátěru probíhá ve 12 fázích. Radiátory COLORADO jsou vyráběny na robotizovaném pracovišti, které zajišťuje jejich vysokou kvalitu a dlouhou životnost. V nabídce máme celkem 29 typů výšek až o 5 šířkách radiátorů, které umožňují záměnu starých radiátorů při rekonstrukci.

 

ENERGIE CHYTŘE

je exkluzivní dodavatel radiátorů COLORDO v ČR. V našem poradenském centru Vám nejen poradíme, ale v případě potřeby zajistíme i projektovou dokumentaci a doporučíme montážní firmu.

 

Hlavní výhody

Radiátory COLORADO jsou vysoce tepelně výkonné díky variabilnímu návrhu dle požadovaných rozměrů. Nabízejí svým uživatelům pocit individuality. Jsou jedinečným produktem pro architekty a designery k tvorbě barevného interiéru bez kompromisu. Nechte si rozzářit šedé dny barevnými radiátory COLORADO.

 

  • Radiátory COLORADO splňují nejvyšší nároky na hygienickou nezávadnost. Mají atest Státního zdravotního ústavu. Snadná údržba předurčuje použití pro alergiky.

 

  • Radiátory COLORADO se hodí do novostaveb i rekonstruovaných objektů. Doporučené jsou do mateřských, základních i středních škol, zdravotnických i potravinářských provozů.

 

  • Radiátory COLORADO se snadno instalují! Žádné  mimořádné stavební úpravy nejsou zapotřebí. Konstrukční variabilita umožňuje přizpůsobit se všem vašim potřebám, a tak při výměně bez problémů využijete rozvody od vašich stávajících těles.

 

  • Radiátory COLORADO jsou konstruované s ohledem na bezpečí vašich dětí i seniorů. Perfektní zpracování a dokonale zaoblené hrany jsou samozřejmostí.

 

  • Radiátory COLORADO jsou dostupné jak v klasickém provedení dle zadání na míru.

 

  • Radiátory COLORADO Vás zavedou do opravdového světa barev. Nečekejte omezení, dejte volný průchod své fantazii. Radiátory dodáváme v provedení mat i lesk. Lakování probíhá ve dvanáctidílném cyklu a lesk povrchu dosahuje 90 Glossů.

Osvědčení Státního zdravotního ústavu

Produktový list radiátorů COLORADO

 

Chcete se dozvědět více?

Přejít na web radiátory COLORADO
 

Kalkulačka úspor

VYPOČÍTEJTE SI SAMI!   Vy ještě nemáte zateplený dům? Ale je to opravdu...

spočítat úspory

Semináře a školení

Máme ucelený systém školení a seminářů, které zdarma pořádáme pro odbornou i laickou veřejnost.

více o seminářích

KALKUÁTOR ÚSPOR

Spočítejte si, kolik ušetříte s použitím našich snímatelných tepelných izolací.

Číst více